Reference od našich zákazníků

www.businessplace.cz

Athos-food s.r.o.


"Po výběru na internetových stránkách jsme se na firmu Trieste Praha s.r.o. obrátili s likvidací podniku v roce 2015 a jelikož jsme byli s jejich prací velmi spokojeni, pověřili jsme nyní firmu další prací.
Kvalitní odborná práce a vstřícné, příjemné jednání je pro firmu Trieste Praha s.r.o. samozřejmostí."

Athos-food s.r.o. v likvidaci
Hana Vyhlasová, bývalá jednatelka
havyhlasova@gmail.com

Zdeněk Lavička

Jednatel, Bench group s.r.o.

"Spolupráce s Vaší společností byla ta nejlepší volba. Příprava veřejné emise dluhopisů byla domluvena nečekaně rychle a 14 dní před termínem mi bylo oznámeno, že veškeré mnou objednané služby mám připravené. Jednání proběhlo vždy v místě, kde jsem si přál a ušetřilo mi tak mnoho času. Za své peníze jsem získal nejen odpovídající službu, ale i mnoho užetičných rad a informací, které mi pomohou v mém dalším podnikání. Tímto Vám posílám uctivé poděkování a bez mrknutí okem mohu pouze doporučit."

Zdeněk Lavička
Tel.: +420 724 138 205
zlavicka@bench-group s.r.o.

Marek Jonák

"Společnost Business place pro mne zajišťovala založení společnosti s ručením omezeným na klíč.
S požadavkem na založení společnosti na klíč jsem kontaktoval společnost Business place, konkrétně pana Pelikána.
Při našem prvním telefonickém kontaktu jsme společně domluvili termín setkání a poté, co jsme začali společně řešit mé konkrétní požadavky na založení nové společnosti, se moje volba ukázala jako velmi dobré rozhodnutí.
Příprava podkladů byla ze strany Business place rychlá a jednoduchá a oceňuji především to, že vše proběhlo velmi rychle.
Naše společná jednání probíhala vždy v příjemném a neformálním duchu.
Služby založení společnosti na klíč, poskytované společností Business Place mohu myslím na základě osobní velmi dobré zkušenosti bez obav doporučit každému, kdo hledá rychlé a profesionální řešení v této oblasti.

Jsem spokojen a děkuji."

Marek Jonák
mjonak@seznam.cz

Martin Prokop

Provozovatel franchisingového obchodu Náš grunt

Pro pana Prokopa zajišťovala společnost Business place založení s.r.o. na klíč.

"S prací Vaší společnosti jsem byl naprosto spokojen. Termín jednání byl domluven velice operativně a rychle, což byl můj základní požadavek. Příprava podkladů byla jednoduchá a nemusel jsem nikam běhat. Samotné jednání proběhlo příjemně, v "neformálním" duchu a efektivně. Cena zcela odpovídá kvalitě služby a navíc se pohybuje na spodní hranici dosažitelnosti v rámci trhu. Ještě jednou děkuji a s klidným svědomím doporučuji!"

Martin Prokop
provozovatel franchisingového obchodu Náš grunt, tel.: 777 098 957; email: cestajecil78@gmail.com ; web: www.pocernice.nasgrunt.cz

M.Štumpa

"Založení společnosti LTD v Anglii pro mou firmu

Když jsme se rozhodli založit LTD v Británii, nejdříve jsme si chtěli společnost založit sami. Některé věci nejsou problém, nicméně jsme narazili na věci, jako je například sídlo společnosti v Anglii, které se z ČR špatně hledá, prověřuje a nevíte komu se svěřujete do rukou.

Rozhodli jsme se tedy, že založení firmy svěříme do rukou odborníkům v ČR, aby vše proběhlo bez problémů! Jsem typ člověka, který si vše nejdřív dobře prostuduje, vyhledá, zváží všechny možnosti a nabídky, a pak se rozhodne přesně pro to, co je pro něj nejlepší a nejvýhodnější!

Z tohoto důvodu jsme se svěřili do rukou Business place. Co se týče ceny, tak ty jejich jsou opravdu nejnižší, co jsme kde našli (pokud nebudeme počítat nějaké pokoutné zprostředkovatele), jsou jasně dané a přesně definované, bez dalších skrytých podmínek či plateb navíc. Společnost byla založena dle plánu do pár hodin bez zbytečných problémů a průtahů. I z tohoto důvodu jsme se na Business place znovu obrátili při potřebě vyřízení dalších dokladů pro firmu, včetně apostily. Tu mají, mimo jiné, také za nejlepší cenu.

Se společností Business place, jmenovitě s panem Pelikánem, budeme jistě spolupracovat i nadále. Naše očekávání byla bezezbytku naplněna a to s profesionalitou, vstřícností a osobním přístupem. Výhodou jsou i skvělé ceny, oproti jiným firmám, které ale neubírají na profesionalitě.

Těšíme se na další spolupráci"

M.Štumpa
martin.stumpa@gmail.com

Michal M.

IT služby

"Když jsem se rozhodoval, že začnu podnikat a budu si sám řídit svůj život, přemýšlel jsem i o tom jakou formu podnikání zvolím. Hodně mně ovlivňovalo i to, že jsem v té době měl exekuci. Na internetu jsem dlouho hledal, pročítal a vyhodnocoval nejrůznější rady, tipy a články. Nic mě nepřesvědčilo a ani moc neoslovilo. Jednoho dne, můj známý, se kterým jsem sdílel kancelář se vrátil z Prahy a na stůl pohodil leták "Business place partner pro Vaše podnikání". Očima jsem ho proskenoval a známého se zeptal: "Co to je? Vypadá to hrozně", v zápětí mi známí odpověděl: "Jooo, tam jsem byl dnes sepisovat notářák, je s nima 100x lepší domluva než s některýma notářema. Fakt jsem spokojenej a asi od nich někdy koupím ready-made společnost." Říkám si: "Hmm. na tom něco bude." Leták jsem otevřel a začal si v něm číst, pak jsem uviděl krátký text: "Založení britské LTD do tří hodin, můžete pohodlně podnikat bez zbytečné byrokracie! Cena 5000,- včetně sídla v Londýně na dva roky". Po pětiminutovém rozmýšlení jsem zvedl telefon a zavolal do Business place, pozjišťoval podrobnosti, poslechl cenné rady, vyměnil si pár mailů, zaplatil zálohu a na druhý den jsem mohl podnikat. Ani jsem tomu pomalu nemohl uvěřit, jak rychle se to semlelo.

Britské LTD vlastním od Dubna 2015 a jsem nadmíru spokojen, jak se službami Business place a pana Pelikána, tak i s tím, čeho jsem se docela obával, a to je to, jak na mě budou pohlížet mí klienti. Někteří (převážně klienti, kteří jsou zároveň i mými přáteli)si ze začátku mysleli, že jde o nějaký vtip, ale když jsem jim ukázal výpis z britského obchodního rejstříku, spadla jim brada a těžko chápali jak je to vůbec možné a jednoduché bez zbytečné české byrokracie. A co z toho všeho plyne? Pokud přemýšlíte, že začnete s vlastním podnikáním a váháte, jestli založit české s.r.o. nebo si zřídit živnosťák, vemte v potaz i to, že je tu třetí varianta, a tou je založení britské LTD. Je to levné, rychlé a hlavně jednoduché."

Michal M., IT služby
wgorilla.com
whitegorillaltd@gmail.com
tel.: +447031976121 

dominika.moravec@gmail.com 

"V Business Place som si založila svojú prvú s.r.o. v Českej republike. Pred založením s.r.o. mi boli poskytnuté všetky potrebné informácie na vysoko profesionálnej úrovni. Online aj telefonicky som sa informovala o všetkom, čo bolo pre mňa rozhodujúce pri založení českej s.r.o. Bola som nesmierne prekvapený vysoko profesionálnym prístupom. Všetky otázky mi boli presne zodpovedané podľa súčasnej legislatívy. Založenie prebehlo bez akýchkoľvek problémov, jediné, čo som musela urobiť je podpísať a odoslať potrebné dokumenty. Business place sa postaral úplne o všetko, o notárske preverenie obchodného mena, o založenie účtu, sprostrekovanie sídla a podobne. Neváhala som ani chvíľku a predplatila som si v Business place aj poradenské služby a vedenie účtovníctva. Business Place môžem odporučiť skutočne každému, podnikám už niekoľko rokov a s takýmto fantastickým prístupom som sa ešte nestretla. Veľmi pekne ďakujem.

S pozdravom"

Email: dominika.moravec@gmail.com
Telefon: +421 918 675 570

Karel Peyr

Evolo group s.r.o.

Pro pana Peyra jsme zajišťovali založení s.r.o. na klíč 

"Dobrý den, založení firmy proběhlo v pořádku. Příjemně mne překvapila profesionalita týmu.Vždy fundovaně a rychle odpověděli na mé dotazy. Služeb Bussines Place využívám rád i nadále.Mají široké portfolio, rychlé a profesionální jednání a příjemné ceny s kvalitním zázemím." 

Karel Peyr
Evolo group s.r.o.
peyr.karel@gmail.com
tel: +420 734 715 847 

Filip Krejčí

Pro pana Krejčího jsme zakládali 7 společností najednou.

"Na firmu Business Place jsem se obrátil s požadavkem založení několika s.r.o. naráz. Po vyplnění jednoduchého formuláře mi byly připraveny všechny potřebné dokumenty, které stačilo pouze podepsat, a do několika dnů bylo vše hotovo, včetně registrací nových s.r.o. na finančním úřadě. Vše probíhalo spolehlivě a rychle. Výhodou firmy je sídlo v centru Prahy. 
díky"

Filip Krejčí
filip.krejci@gmail.com

Tomáš Šalamon

Pro pana Šalamona jsme zakládali s.r.o.

"Potřebovali jsme rychle s.r.o. pro nový projekt. Uvažovali jsme o ready-made společnosti, ale ukázalo se, že její inzerované rychlé "dodání" ve skutečnosti zase tak rychlé není. V Business Place nám nabídli možnost bleskového založení nové společnosti a za 7 dní jsme měli v ruce výpis z obchodního rejstříku. Navíc to vyšlo i levněji. Skvělá práce!"
Ing. Tomáš Šalamon, MBA, Ph.D.
email: tomas(zavináč)salamon.cz

Ludmila Koutská

"Naše zkušenost s BUSINESS PLACE
Na webu jsme hledali vhodnou společnost k založení naší nové firmy - na klíč. Nejprve nás velmi mile překvapila komunikace i o víkendu, kdy jsme si domluvili osobní schůzku s panem Pelikánem. Jednání proběhlo ve velmi přátelském duchu a p. Pelikán nám nejprve vysvětlil způsob práce a následně i všechny možnosti. Za několik dní po dodání podkladů byla společnost založena k naší spokojenosti.
Děkuji za velmi profesionální a promptní spolupráci, která tímto jistě nekončí.

S pozdravem"

Ludmila Koutská
Tel.: 731482447

Lucie Tasová

Vedoucí administrativy / Asistentka ředitele
FEST Engineering Ltd.

Pro společnost FEST Engineering Ltd. jsme zpracovávali dividendové vouchery.

"Tato společnost nám jako jedna z mála vyhověla v žádosti na objednání dividendových voucherů. Velmi dobrá komunikace, flexibilita a příznivá cena. Navíc byly vouchery zpracovány za krátkou dobu. Rádi se na společnost opět obrátíme, můžeme jenom doporučit."

Lucie Tasová
Vedoucí administrativy / Asistentka ředitele
FEST Engineering Ltd.
Tel.: +420 466 052 521
Mob.:+420 725 056 855

Jan Krnáč

Globe Max Trade s.r.o.

"Pro založení první společnosti s.r.o., kterou jsem zakládal s kolegyní a kdy jsme hledali výhodonou cenu, tak i profesionální služby , jsme se rozhodli pro společnost BUSINESS PLACE, kterou jsme neznali a nevěděli co můžeme očekávat. Přístup a profesionalita teamu této společnosti BUSINESS PLACE předčilo naše očekávání s jakou rychlostí vše proběhlo v podstatě online (musím ocenit jejich online chat , který neskutečně šetří čas a náklady se zbytečnými schůzkami apod..., vše jsem se dozvěděl během 15 minut a to velice podrobně během kladení otázek na chatu).
Když jsem chtěl založit a zakládal nyní druhé s.r.o. , tak jsem již neváhal ani minutu, abych hledal někoho jiného, či jiné služby , které se zabývají zakládáním společností, servisem a nabídkou služeb s tím souvisejících. Má další představa je , že pokuď budeme hledat další doplňkové služby jako je např. obchodní právník, či účetní servis, určitě se na společnost BUSINESS PLACE znovu obrátíme ! Všem potencionálním zájemcům mohu tuto společnost upřímně a vřele doporučit !!!"

Jan Krnáč
Globe Max Trade s.r.o.
krny@post.cz

Hana Vrbová

"S požadavkem na založení společnosti jsem kontaktovala společnost Business place.
Založení firmy proběhlo v naprostém pořádku a rychlosti. Business place má profesionální tým, který fungoval bez jediné výtky. Děkuji panu Pelikánovi a paní Zbojové. Se společností Business place, budu jistě spolupracovat i nadále, jsem velmi spokojená a můžu vřele doporučit."

Vrbová Hana
vrbova-hanka@seznam.cz

David Winter

"Velmi ochotný a rychlý přístup k vyřízení založení společnosti a ostatních formalit. Perfektní komunikace. Vřele doporučujeme ostatním zájemcům. Ušetříte čas a v neposlední řadě i finance. Děkuji."

Winter Daniel
Pohoda-eu@email.cz

Josef Čáslavka

"Spolupráce s BUSINESS PLACE LONDON LTD byla naprosto bezvadná. Odpadla nám spousta lítání po úřadech. Např. jsme zapomněli zaslat výpis z katastru, obratem si ho sami obstarali. Založení firmy se díky nim zredukovalo na pár podpisů a vše probíhalo, jak jsme se domluvili."

Josef Čáslavka
caslavka.josef@gmail.com

Václav Šerejch

"Spolupráce a komunikace byla bezproblémová, k mé plné spokojenosti. Založení firmy proběhlo rychle, tak jak uvádíte na www stránkách.  Komunikace s Michaelou Zbojovou byla také velmi příjemná.
Jsem spokojen a není co víc dodávat."

Václav Šerejch
Brka-LIFT servis s.r.o.
serejch@seznam.cz
603 585 033

Lucie Arbesová

"Na firmu Business place jsem se obrátila s požadavkem na založení s.r.o. Ráda bych tímto poděkovala firmě za skvěle odvedenou práci. Vše proběhlo naprosto v pořádku, přístup byl velmi profesionální,rychlý,ale zároveň vstřícný a lidský. Věřím,že tímto má spolupráce s firmou nekončí a ráda se na ní vždy obrátím. Za sebe mohu určitě doporučit."

Lucie Arbesová
almaplus@seznam.cz


Irenea Virtová

"Se službami Vaší firmy jsem byla maximálně spokojená. Perfektní informace, Vaše on-line help linka mi byla velmi prospěšná. Vstřícnost, komunikativnost, rychlost. Jednoduše řečeno: Doporučila bych Vás svým nejlepším přátelům, které si nechci znepřátelit :-).
S pozdravem"

Irenea Virtová
virtova@virtova.cz

Milan Vetrák

"Se spoluprací BUSINESS PLACE a službami ohledně založení firmy jsem byl moc spokojený. Jednali se mnou vstřícně, korektně, profesionálně a slušně. Taktéž časový termín dodrželi. Rovněž finančně byly služby výhodné. Servis služeb nemá chybu a rád ho doporučím svým známým ve svém okolí, v případě jejich zájmu o založení firmy."

Milan Vetrák
606843524

Jiří Chorváth

"Pokud jde o reference na vaše služby, tak bych to asi shrnul krátce a stručně, "absolutní spokojenost" všechno šlo hladce, rychle, jednoduše, bez komplikací, rozhodně pokud budu ještě něco kolem firmy potřebovat řešit tak se na vás určitě obrátím, uspořilo mi to hromadu času který bych strávil po úřadech a myslím si že cena za vaše služby byla velice slušní. Děkuji"

Jiří Chorváth, Česká Ves
Tel.: +420 728 065 940
www.vojenskevybaveni.cz

Ing. Peter Kňazovický

"So sluzbami Business Place, som velmi spokojny. Na webovej stranke su dostatocne informacie o priebehu zalozenia spolocnosti, potrebnych dokumentoch ako aj dodatkovych sluzbach pre novo-zakladanu spolocnost. Odpovede na dotazy boli rychle a mezniky planu zalozenia s.r.o. aktualizovane/zdielane cez Google sheets. Rozhodne odporucam !"

Kňazovický Peter
pknazov@its.jnj.com

Martina Chládková

Ořovský s.r.o.

"Se spoluprací jsem byla velmi spokojená. Protože jsem chtěla ještě nějaké věci v souvislosti se založením s.r.o. vysvětlit, domluvila jsem si osobní schůzku. Během té jsem se dozvěděla všechno potřebné, ale vlastně byly sepsány i všechny potřebné podklady. A já už jsem si doma jenom několik dní počkala na zápis do soudního rejstříku, výpis ze založeného účtu a další dokumenty. Slečna Zbojová byla moc příjemná a o všechno se postarala.
Pokud nejste příznivcem obíhání úřadů, doporučuji."

Martina Chládková
Ořovský s.r.o.

Tomáš Dvořák

"S vyřizováním založení společnosti jsem byl velmi spokojen. Vše proběhlo bez jakýchkoliv potíží. :-)"

Tomáš Dvořák
dvorakt@seznam.cz

Ondřej Švajnoch

Zakládali jsme LTD

"Zakládal jsem si firmu u BUSINESS PLACE, mohu jen doporučit, vstřícnost a ochota."

Ondřej Švajnoch

Chcete nám napsat, jak jste byli s našimi službami spokojeni?
Stačí vyplnit následující formulář. Vyplňte do formuláře pouze ty údaje, které si přejete vystavit na web.